+48 533 811 811
14
niedziela

Akceptacja materiałów do druku

Konieczny etap gdy realizujemy kalendarze. Po otrzymaniu materiałów graficznych do druku lub po akceptacji wyglądu kalendarza opracowywanego przez Basco wymagany jest jeszcze jeden etap. Jest to tak zwana ostateczna akceptacja materiałów do druku. Odbywa się ona poprzez e-mail, klient zobowiązany jest potwierdzić ostateczny obraz kalendarza, na podstawie przesłanego podglądu w pliku jpg, w formie, w jakiej będzie on wysłany do druku. Ma to na celu uniknięcie wszelkich pomyłek czy niedopatrzeń wynikających z konwersji różnych formatów graficznych i innych nieprzewidzianych zdarzeń :)
Prosimy na tym etapie, po raz ostatni przed drukiem sprawdzić czy na projekcie nie wystąpiły literówki, czeskie błędy czy błędy w numerach telefonów!!! PROSIMY PRZECZYTAĆ I SPRAWDZIĆ WSZYSTKIE TEKSTY LITERKA PO LITERCE, CYFERKA PO CYFERCE oraz DOKŁADNIE PRZYJRZEĆ SIĘ WSZYSTKIM ELEMENTOM GRAFIKI (czy nic się nie poprzesuwało)!!!
Plik przesłany do ostatecznej akceptacji jest obrazem z arkusza drukarskiego - pozwala również na eliminację błędów powstałych podczas przygotowania pliku do wykonania postscriptu (pliku przekazywanego już bezpośrednio do naświetlarni).
+48 533 811 811
+48 608 605 994
+48 600 911 007
biuro@kalendarze.net.pl
Follow us:
Facebook
Google+
YouTube
Twitter